Saugumas, garantija
Naujienlaiškis
* El. paštas
Užsakyti
 

Apie mus

Apie Mus - RankiniuNamai.lt, tavo mylimiausia rankinė internetu

Rankinių parduotuvė su Jumis jau 7 metus. Mūsų specialybė odiniai aksesuarai. Orientuojamės į kokybę ir novatorišką, visame pasaulyje pripažintą dizainą. Pateikiami aksesuarai yra kruopščiai atrinkti, atkeliauja iš viso pasaulio, kad Lietuvos ponios ir panelės galetų įsigyti geriausia kas įmanoma. Rankinės moterims itin svarbus aksesuaras ir nepaprastai svarbi aprangos detalė. Todėl svarbu tinkamai pasirinkti iš kokių rankų įsigysite rankinę.

Rankinė su Jumis kartu kiekvieną dieną, todėl sunki užduotis rasti tinkamą. Svarbiausi mūsų klienčių kriterijai: natūralios odos fasadas, palaikanti formą, žemės tonų koloritas, talpinanti A4 formatą. Pagal šiuos kriterijus rasite daug tinkamų variantų. Rankinė internetu (bag online) neįprastas pirkinys. Dažniausiai moterys ir merginos perka aksesuarus parduotuvėse. Tačiau suprastėjus asortimentui, ir pakilus odinės galanterijos kainoms (parduotuvėje kokybiškos odinės rankinės kaina prasideda nuo 150EUR), nusprendėme pasiūlyti ko reikėjo mums pačioms - odinės rankinės prieinama kaina.

Rankinių tendecijos - taip pat labai svarbus faktorius renkantis rankinę. Mūsų rankinės yra kruopščiai atrinktos, atsižvelgiant į naujausias tendencijas. Naujais rankinių modeliais parduotuvės asortimentą papildome kas keletą savaičių. Su mūsų rankine kiekvieną dieną atrodysite gražiai.

Stilinga rankinė Jus puoš kiekvieną kartą kai ją dėvėsite. Atrodysite stulbinamai, tuomet ir jausitės graži. Moters rankinėje telpa visas gyvenimas - šie žodžiai dažnai ištariami moteriškų pašnekesių metu. Manome, kad tai tikra tiesa. Todėl šį aksesuarą derėtų įsigyti, tik iš gerų rankų. RankiniuNamai.lt siekia būti Jūsų geriausiu patarėju renkantis aksesuarus, mados tendencijų vadovu ir specialistu kokybės klausimais. Mes mylime, tai ką darome todėl norime, kad rankinė iš mūsų rankų taptų Jūsų Mylimiausia. Jeigu Jums kyla klausimų susiekite su mumis čia. Mielai padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią variantą.

Su Meile, RankiniuNamai.lt vadovė Vaida

Visos teisės saugomos © www.rankiniunamai.lt 2012 - 2020