Turi klausimų? Susiek su mumis el. paštu
rankiniunamai@gmail.com

Mūsų draugai

Saugumas, garantija
Naujienlaiškis
* El. paštas
Užsakyti
 

Kaip pirkti?

Kaip pirkti?
 
1. Prekės išsirinkimas.
Pirmiausia išsirenkate Jums patinkančią prekę iš elektroninės parduotuvės RankiniuNamai.lt, paskaitote prekės aprašymą, pasižiūrite dominančios prekės nuotraukas. Jeigu nusprendėte, kad ši prekė Jums patinka ir spustelkite mygtuką „Į krepšelį“.
2. Prekių krepšelis.
Į prekių krepšelį susidėkite visas prekes, kurios Jums patinka. Kai peržvelgsite visą parduotuvės asortimentą ir nuspręsite, jog daugiau nieko dominančio nebėra, tuomet  užsukite į prekių krepšelį. Čia galite dar kartelį apsvarstyti kurias prekes norėtumėte įsigyti, likusias galite tiesiog ištrinti. Jeigu esate tikri savo pasirinkimu, spaudžiate mygtuką „Formuoti užsakymą“.
3. Užsakymas.
Užsakymo formoje surenkama informacija, kuri yra būtina sėkmingam užsakymo įvykdymui. Jei esate registruotas narys, tai šios formos pagrindiniai laukeliai bus automatiškai užpildyti. Jeigu norite pirkti neprisiregistravęs, tuomet turėsite pateikti reikiamus duomenis. Užpildykite būtinus tekstinius laukelius. Labai svarbu, kad patikrintumėte pristatymo adresą, nes būtent jį mes naudosime siuntos pristatymui. Jeigu duomenys teisingi, tuomet belieka spausti mygtuką „Patvirtinti“.
4. Apmokėjimas.
Plačiau apie apmokėjimus rasite skiltyje „Apmokėjimas“.
5. Prekės pristatymas.
Prekes siunčiame Lietuvos paštu, registruota pirmenybine siunta.
Terminai.: Mes siekiame prekes pristatyti kaip galima greičiau. Užsakytos prekės klientui pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Siuntinį gausite į artimiausią pašto skyrių . Į Jūsų pašto dėžutę atkeliaus pranešimas, informuojantis apie atkeliavusią siuntą.
Svarbu! Išsiuntę siuntinį visada informuojame klientą į nurodytą elektroninio pašto dėžutę.
Visos teisės saugomos © www.rankiniunamai.lt 2012 - 2021