Turi klausimų? Susiek su mumis el. paštu
rankiniunamai@gmail.com

Mūsų draugai

Saugumas, garantija
Naujienlaiškis
* El. paštas
Užsakyti
 

MADOS BLOGAS

 

2020 metų rankinių tendencijos

Kaip išsirinkti rankinę pagal figūros tipą?

Rankinių ir kuprinių kapsulė

Oh.. yra tiek gražių rankinių ir kuprinių. Laisvai galėtum išleisti visą atlyginimą ir vis tiek neturėti derančios rankinės prie drabužių derinio. Kaip rankinių žinovas rankinių namai jaučia pareigą sudaryti rankinių ir kuprinių kapsulę. Kas yra drabužinės kapsulė? Kapsulė yra lengvai tarpusavyje derančių 5-9 rankinių ar kuprinių rinkinys. Drabužių kapsulės istorija prasidėjo 1985 metų pradžioje, kai dizainerė Donna Karan sugalvojo sistemą, kurią pavadino „7 paprasti daiktai“. Kolekcijos idėja buvo tokia: visas garderobas susidaro iš 7 paprastų ir lengvai keičiamų drabužių, kurie puikiai susikomplektuoja ir dera tarpusavy.
Yra keletas dalykų kuriuos reikia apsvarstyti prieš investuojant į rankinę. Svarbus suprasti kokias rankines ar kuprines dažniausiai nešiojate. Svarbu įsitikinti, kad tai bus kažkas, kas jums patiks ateinantiems sezonams, o ne vienkartinis sezono pirkinys, kurį nešiosite tris mėnesius. Žemiau parinkti modeliai yra patikimi ir tinkami investicijai. 

 

Norint sudaryti rankinių ir kuprinių kapsulę svarbu atkreipti dėmesį, jog dalinsime rankines ir kuprines į šaltojo sezono (rudens ir žiemos) ir šiltojo sezono (vasaros pavasario) modelius. Šaltajam sezonui lengviausiai priderinama juoda(1,2,3) arba tamsiai ruda spalvos. Tačiau šiltajam sezonai rekomenduojame rinktis kreminius, smėlinius atspalvius(4,5,6). Visus nurodytus rankinių modelius galite įsigyti rankiniunamai.lt parduotuvėje.

Norint įnešti daugiau spalvų ir gyvumo į garderobą rekomenduojame spalvotas rankines bei kuprines internetu. Rankinės ar kuprinės tampa aprangos derinio akcentu. Tad nereikia daug galvoti kokį aprangos derinį išsirinkti, galima tiesiog apsirengti juodai ir priderinti ryškią rankinę. Taip pat galima priderinti du tos pačios spalvos akcentus ar aksesuarus. Pavyzdžiui raudoną odinę rankinę ir raudonus batelius, ar sidabrinę kuprinę ir sidabrines kelnes ir pan.


Nemažiau svarbios  kapsulėje yra rankinių ir kuprinių formos. Svarbu turėti didelę rankinę arba kuprinę, kur tilps visi jūsų daiktai, taip pat leis laisvai apsipirkti maisto prekių parduotuvėje dienos metu, keliauti į sporto treniruotę be papildomų maišelių. Tačiau vakarui svarbu išsirinkti kitą rankinę, nedidelę rankinę - delninę, kurioje tilptų būtiniausi daiktai: raktai, pinigai, telefonas, pudra, lūpų dažai. Taip pat odinė delninė pravers kelionėje, vaikščiojant ekskursijoje. Toliau plečiant drabužių spintą ir savo gyvenimą, turėti keletą delninių yra būtinas dalykas. Jeigu reikėtų pagalbos sudaryti rankinių bei kuprinių kapsulę parašykite mums čia nurodytais kontaktais mielai patarsime.:)

Kaip išsirinkti odinę kuprinę?

Kaip išsirinkti tinkmą rankinę arba kuprinę?

Visos teisės saugomos © www.rankiniunamai.lt 2012 - 2021